ВИРОБНИЦТВО
1 500 квадратних метрів сучасної техніки, інноваційних матеріалів та технологій – виробничі потужності компанії ALVI GROUP невпинно ростуть і розвиваються. Компанія працює з найкращими постачальникам сировини – з України, Європи та США. Попри всі виклики воєнного часу ALVI GROUP вдалось модернізувати виробництво, впровадити енергозберігаючі та екологічні технології, зокрема – систему рециклінгу (переробки відходів пластику). Виготовлення якісних і надійних будівельних профілів, кутників та маячних рейок відбувається в трьох цехах: ПВХ, сталі й алюмінію та в цеху поклейки-прошивання сітки.
ЦЕХ ПВХ
Цей цех складається з двох виробничих напрямків – гарячого та холодного цеху. У холодному відбувається приготування суміші кампаунд для подальшого виробництва гранули ПВХ шляхом гарячого змішування компонентів. У гарячому цеху відбувається виготовлення гранули ПВХ та кінцева підготовка для виробництва профілів. На лініях гарячого цеху проходить екструзія повітряного охолодження, формування (при температурі 180 градусів) та калібрація. Далі, після перфорації, отримуємо готові профілі та кутники. Після чого починається процес пакування в картон або плівку, наноситься маркуванн та здійснюється укладання на палети. Спаковані вироби переміщують на склади.
ЦЕХ СТАЛІ ТА АЛЮМІНІЮ
У цеху сталі та алюмінію виготовляють рейку маячну. Для цього великі металеві бухти встановлюю на виробничі лінії порізки металу та ріжуть на менші бухти. На наступному етапі виробництва порізані бухти встановлюють на лінію формування структури виробів, тобто перфорації та формування самих маяків. Далі вироби пакують, маркують та складають на палети і переміщують на склад.
ЦЕХ ПОКЛЕЙКИ-ПРОШИВАННЯ СКЛОСІТКИ
У цех поклейки-прошивання потрапляють профілі та кутники, до яких автоматично на лініях приклеюється або пришивається скловолоконна сітка. Сітку нарізають на смужки необхідного розміру (від 6х6 см або 10х15 см) та приклеюють чи пришивають до кутників. Після цього вироби упаковуються автоматичним стрейчуванням та маркуються, також використовується упаковка в картон та “рукав”. Після цього товар укладається на палету для подальшого переміщення на склад.